KontoBankowe.org
Getin Bank - Konto Proste Zasady


Prowadzenie konta: 0zł   Zwykły przelew przez internet: 0zł
Prowadzenie konta: 0zł jeśli wykonasz jedną płatność kartą w miesiącu (w przeciwnym razie opłata 8zł/m-c)
Zwykły przelew przez internet: 0zł   Karta: 0zł   Darmowe bankomaty: wszystkie w Polsce
Obowiązuje tu prosta zasada: wystarczy jedna płatność kartą na miesiąc, by konto było darmowe!
Dodatkowo możesz założyć darmowe i wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe
Zarządzanie kontem: przez internet (bankowość internetowa), przez telefon, w oddziałach
Jak założyć konto online: za pośrednictwem kuriera
Załóż konto przez internet


Getin Bank - informacje o banku

Getin Bank to pion bankowości detalicznej Getin Noble Banku SA, czyli banku, który powstał z połączenia Getin Banku SA z Noble Banku SA. Getin Bnak obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, samorządy, wspólnoty mieszkaniowe oraz duże korporacje. Bank ma ponad 2 mln klientów oraz sieć ponad 500 oddziałów.

Getin Bank wyróżnia się atrakcyjną ofertą w zakresie konta osobistego, jak również oferuje wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Posiada nowoczesny i sprawny system bankowości internetowej. Istotny element oferty banku stanowią także kredyty gotówkowe, których część można uzyskać przez internet, np. poprzez bankowość internetową (w przypadku klientów, którzy mają już założone konto).

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, depozyty klientów indywidualnych złożone w banku są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (do kwoty stanowiącej równowartość 100.000 EUR).

Jak założyć konto osobiste w Getin Banku przez internet?

Po kliknięciu w link:
Załóż konto przez internet
w nowym oknie zobaczysz stronę internetową banku. Wypełnij znajdujący się tam krótki formularz, wpisując swoje podstawowe dane. Najpóźniej w kolejnym dniu roboczym przedstawiciel banku zadzwoni do ciebie, aby dokończyć proces składania wniosku o założenie konta (telefonicznie podasz swoje dane z dowodu osobistego).

Następnie w ciągu 1-2 dni odwiedzi cię kurier, w którego obecności podpiszesz umowę o założenie konta. W pakiecie startowym od banku otrzymasz także od razu kartę do rachunku. W kolejnym dniu roboczym twoje konto powinno być już aktywne, a dane do logowania do twojego konta przez internet otrzymasz e-mailem oraz sms-em.