KontoBankowe.org
Bank Millennium - Konto 360 Stopni


Prowadzenie konta: 0zł, jeśli spełnisz Warunek bezpłatności, w przeciwnym razie 8zł/m-c   Zwykły przelew przez internet: 0zł
Karta: 0zł jeśli spełnisz Warunek bezpłatności, w przeciwnym razie opłata 7zł/m-c
Darmowe bankomaty: wszystkie w Polsce, jeśli spełnisz Warunek bezpłatności
Warunek bezpłatności: minimum 1 płatność kartą w miesiącu oraz wpływ zewnętrzny na konto min. 1000zł w trakcie miesiąca
Możesz także dodatkowo założyć darmowe i wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe
Zarządzanie kontem: przez internet (bankowość internetowa), przez telefon, w oddziałach
Jak założyć konto online: za pośrednictwem kuriera lub przez przelew weryfikacyjny z innego banku
Załóż konto przez internet


Bank Millennium - informacje o banku

Bank został założony w 1989 roku i był pierwszym polskim bankiem komercyjnym, którego akcje trafiły na warszawską giełdę. W 1997 roku połączył się z Bankiem Gdańskim, a w 2003 roku zmienił nazwę na obecną - Bank Millennium. W listopadzie 2018 Bank Millennium podpisał umowę zmierzającą do przejęcie Eurobanku. Obecnie największym akcjonariuszem Banku Millennium jest portugalska grupa bankowa BCP.

Konto 360 Stopni to od lat flagowy produkt banku, szeroko reklamowany i promowany. Bank oprócz konta oferuje także konta oszczędnościowe oraz kredyty gotówkowe i hipoteczne oraz wiele innych produktów. Bank Millennium należy do czołówki polskich banków i jest w pierwszej 10-tce banków w Polsce pod względem wielkości aktywów.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, depozyty klientów indywidualnych złożone w banku są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (do kwoty stanowiącej równowartość 100.000 EUR).

Jak założyć konto osobiste w Banku Millennium przez internet?

Po kliknięciu w link:
Załóż konto przez internet
w nowym oknie zobaczysz stronę internetową Banku Millennium. Na tej stronie kliknij link (przycisk) z napisem "Załóż konto 360", a następnie wypełniaj w kolejnych etapach wymagane pola formularzy. Wypełnienie wniosku online trwa krótko i wymaga jedynie podania danych z dowodu osobistego.

Następnie - w zależności od tego, jaki sposób założenia konta został przez ciebie wybrany - otrzymasz przesyłkę kurierską z umową do podpisania (jeśli wybrany sposób zawarcia umowy to podpisanie jej w obecności kuriera) albo - jeśli wybrany sposób to przelew weryfikacyjny - musisz wykonać przelew z twojego konta w innym banku na konto wskazane przez Bank Millennium w celu zweryfikowania twojej tożsamości. Pamiętaj, że wybierając tę drugą metodę, konto założysz szybciej, nawet jeszcze tego samego dnia może ono być już aktywne, ale warunkiem jest to, aby twoje dane widniejące na koncie w innym banku były dokładnie takie same jak dane wpisane przez ciebie we wniosku o założenia konta w Banku Millennium.